Genvejsmenu:
S - Indhold
1 - Forside
2 - Nyheder
3 - Oversigt
4 - Søg

HovedbestyrelsenUdskriv

Formand

Charlotte Graungaard
Paradisvej 10
3730 Neksø
T: 22 13 86 20
E: charlotte@remove-this.radiograf.dk

Næstformand

Christian Göttsch Hansen
Lille Jullerup 75
Jullerup
5471 Søndersø
T: 22 31 22 85
E: christian@remove-this.radiograf.dk

Region Hovedstaden, Regionsformand

Gladys Geertsen
Krebsen 76
3650 Ølstykke
T: 22 45 22 86
E: gladys.geertsen@remove-this.gmail.com

Region Hovedstaden, 1. Regionsnæstformand

Eva Holst
Baldersgade 1, 2. tv.
2200 København NV
T: 51 26 79 19
E: jaeh@remove-this.post.tele.dk

Region Hovedstaden, 2. Regionsnæstformand

Anette Rosenklint
Søborg Hovedgade 221, 1. E
2860 Søborg
T: 39 69 84 48
E: a.rosenklint@remove-this.webspeed.dk

Region Syddanmark, Regionsformand

Lars Vagn Jensen
Anne Maries Allé 38
5250 Odense SV
T: 66 17 66 82
E: larsjensen@remove-this.radiograf.dk

Region Syddanmark, Regionsnæstformand

Johnny Jensen
OUH, Odense
T: 4042 4535
E: johnny@remove-this.dsa-net.dk

Region Sjælland, Regionsformand

Kit Siebken Heinze
Ejbyvej 48 A
4623 Lille-Skensved
T: 30 55 11 55
E: kshi@remove-this.regionsjaelland.dk

Region Midtjylland, Regionsformand

Christina Bagge Thisted-Høeg
Skivevej 48
9500 Hobro
T: 51 92 24 83
E: chrithis@remove-this.rm.dk

Region Nordjylland, Regionsformand

Susanne Kornbeck Thomsen
Nørgårdsvej 28 A
9260 Gistrup
T: 30 28 92 20
E: skt@remove-this.rn.dk

RadiografStuderende i Danmark (RSD)

Charlotte Simony Pedersen
Vesterbro 15 B, 2.th.
5000 Odense C
T: 53 25 79 00
E: pedersen230@remove-this.gmail.com

 

Sidst opdateret d. 24.03.17

Til top

Online afregningsseddel

HB-møder

2017

  • Onsdag den 1. februar 2017
  • Torsdag den 9. marts 2017
  • Onsdag den 3. maj2017
  • Tirsdag den 20. juni 2017
  • Mandag den 21. august 2017
  • Fredag den 29. september 2017
  • Lørdag den 30. september 2017 - kongres
  • Tirsdag 7. november 2017
  • Torsdag 14. december 2017