Genvejsmenu:
S - Indhold
1 - Forside
2 - Nyheder
3 - Oversigt
4 - Søg

HovedbestyrelsenUdskriv

Formand

Charlotte Graungaard
T: 22 13 86 20
E: charlotte@remove-this.radiograf.dk

Næstformand

Christian Göttsch Hansen
T: 22 31 22 85
E: christian@remove-this.radiograf.dk

Region Hovedstaden, Regionsformand

Anette Rosenklint
T: 39 69 84 48
E: a.rosenklint@remove-this.webspeed.dk

Region Hovedstaden, 1. Regionsnæstformand

Stinne Lausten Feddersen
T: 20 74 00 93
E: stinne.lausten.feddersen@regionh.dk

Region Hovedstaden, 2. Regionsnæstformand

Torben Kirk Lehnskov
T: 61 77 17 91
E: torben.kirk.lehnskov@regionh.dk

Region Syddanmark, Regionsformand

Lars Vagn Jensen
T: 66 17 66 82
E: larsjensen@remove-this.radiograf.dk

Region Syddanmark, Regionsnæstformand

Johnny Jensen
T: 40 42 45 35
E: johnny@remove-this.dsa-net.dk

Region Sjælland, Regionsformand

Kit Siebken Heinze
T: 30 55 11 55
E: kshi@remove-this.regionsjaelland.dk

Region Midtjylland, Regionsformand

Christina Bagge Thisted-Høeg
T: 51 92 24 83
E: chrithis@remove-this.rm.dk

Region Nordjylland, Regionsformand

Susanne Kornbeck Thomsen
T: 30 28 92 20
E: skt@remove-this.rn.dk

RadiografStuderende i Danmark (RSD)

Kathrine Marie Ehrenskjold
T: 30 58 30 52
E: ke@remove-this.vme.dk

Lederne

Jakob Westergaard Poulsen
T: 23 44 02 55
E: Jakob.Westergaard.Poulsen@remove-this.regionh.dk 

 

Sidst opdateret d. 20.11.18

Til top

Online afregningsseddel

HB-møder

2018

Torsdag 13. december 2018

 

2019

6. februar 2019

2. maj 2019

19. og 20. juni 2019

20. august 2019

11. og 12. november 2019

12. december 2019